مدیرعامل مخابرات ایران مطرح كرد:

اجرای نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشور

اجرای نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشور به گزارش اچ پی، خراسان شمالی مدیرعامل مخابرات ایران از اجرای نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشور در کشور اطلاع داد.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، مجید سلطانی ۳۰ اردیبهشت ماه در آیین افتتاح ۱۳۷ طرح مخابراتی خراسان شمالی ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و ضرورت تحقق شعار سال با عنوان «مهار تورم و رشد تولید» اظهار نمود: برنامه ریزی و راهبردهای مخابرات در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و بدنبال تلاش حداکثری در جهت توسعه صنعت ارتباطات هستیم.
مجید سلطانی اضافه کرد: از دو سال قبل در شرکت مخابرات راهبردهای جدیدی شروع شده و رسالت شرکت مخابرات ایران در جهت تحقق شعار سال، آمادگی در مورد سیاستگذاری صحیح در رشد صنعت فاوای کشور، آمادگی کامل به منظور برقراری ارتباط با دستگاههای اجرایی، توسعه شبکه های اجتماعی، تأمین ارتباطات مورد نیاز و آماده سازی زیرساخت های لازم است.
وی با تکیه بر این که اجرای طرح های حوزه مخابرات در جهت پشتیبانی های بیشتر از استان ها صورت می گیرد، اظهار داشت: از سال قبل نهضت جهادی توسعه فیبر نوری را در تمام استان ها آغاز کردیم که در خراسان شمالی هم این طرح ابلاغ گردیده است.
وی ادامه داد: علیرغم تمام دسیسه های دشمنان و تحریم های ناعادلانه، مخابرات ایران با تلاش و پیگیری نیروهای خدمتگزار، دستاوردهای بزرگی داشته است.
مدیرعامل مخابرات ایران تصریح کرد: مخابرات همواره خویش را ملزم به توسعه ارتباطات حتی در دورترین نقاط و مناطق روستایی می داند و از تمام توان خود در این خصوص استفاده نموده و با این وجود جهت توسعه زیرساخت های مخابراتی بیشتر، نیازمند همکاری و همدلی سایر دستگاههای اجرایی می باشد. مسلما این همکاری در سطح استان خراسان شمالی به شکل مناسبی وجود داشته که امروز شاهد افتتاح این تعداد از پروژه هستیم.
سلطانی در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت تداوم همکاریهای بین سازمانی با مجموعه مخابراتی، ابراز امیدواری کرد: شاهد ارتقاء هرچه بیشتر صنعت ارتباطات و در نتیجه آن، رشد تولید و رشد اقتصادی در کشور باشیم.1402/02/31
12:25:48
5.0 / 5
383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی