در دانشگاه تهران؛

كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران برگزار می گردد

كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران برگزار می گردد اچ پی: دوازدهمین كنفرانس یادگیری الكترونیكی ایران ۱۳ و ۱۴ اسفند در دانشكده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود.به گزارش اچ پی به نقل از مهر، سید امید فاطمی در آستانه برگزاری دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی دانشگاه تهران اعلام نمود: ۱۱۰ مقاله به دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران ارسال شده كه ۴۲ مقاله پذیرفته شد با این وجود ۲۲ مقاله به صورت شفاهی و ۲۰ مقاله به صورت پوستر در كنفرانس عرضه می گردد.
وی با اشاره به ذات یادگیری الكترونیكی ادامه داد: عموما تصور می گردد كه در یادگیری الكترونیكی یك سایت و ویدئو یا چیزهایی از این دست وجود دارد كه افراد مطالب را دریافت می كنند و می آموزند در صورتی كه تعریف یادگیری الكترونیكی این نیست.
دبیر علمی كنفرانس یادگیری الكترونیكی تصریح كرد: فلسفه یادگیری الكترونیكی مبتنی بر سه مولفه دانشجو محور، استفاده از فناوری اطلاعات در یادگیری الكترونیكی و اجتماع یادگیری است.
فاطمی یادگیری الكترونیكی را دارای سه خصوصیت انعطاف پذیری در انتخاب سرفصل های آموزشی، انعطاف پذیری در مكان و زمان و فعالیت محور بودن این نوع یادگیری معرفی نمود و اضافه كرد: ۳۲ موسسه دولتی شامل دانشگاه ها و مراكز یادگیری الكترونیكی در این كنفرانس حضور دارند و از نمایه شدن مقالات كنفرانس در سایت IEEE رونمایی خواهد شد. كنفرانس از ۹ تا ۱۴ اسفند برگزار می گردد.

1396/12/01
16:14:00
5.0 / 5
4419
تگهای خبر: الكترونیك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی