وزارت ارتباطات اعلام كرد؛

مسافران در تعطیلات نوروز اختلال ارتباطی نداشتند

مسافران در تعطیلات نوروز اختلال ارتباطی نداشتند اچ پی: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود با عنایت به گسترش پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه، مسافران در تعطیلات نوروز ۹۷ اختلال ارتباطی نداشتند.به گزارش اچ پی به نقل از مهر، محمدرضا فرنقی زاد رئیس مركز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از وضعیت مناسب ارتباطات مردم در سراسر كشور در روزهای نوروز اطلاع داد.
وی اظهار داشت: امسال باتوجه به توسعه زیرساخت ها، مردم در تعطیلات نوروز توانستند از ارتباطات با كیفیت در سفرهای خود بهره ببرند.
فرنقی زاد خاطرنشان كرد: با دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و تلاش های صورت گرفته در ماه های پایانی سال گذشته، تمام شهرهای كشور و بیش از ۵۳ هزار كیلومتر از جاده ها تحت پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفتند.
وی اضافه كرد: چنین پوششی در جاده ها و همینطور برقراری رومینگ ملی در بیش از ۲۷ هزار روستای بالای بیست خانواری كه در سراسر كشور گسترده شده اند، سبب شد تا مسافران و مردم بتوانند به راحتی از ارتباطات با كیفیت بهره ببرند تا شاهد اختلال یا كاستی در این حوزه نباشیم.

فرنقی زاد از همه كاربران خواست تا در صورت ضرورت با استفاده از سامانه ۱۹۵ نظرات، پیشنهادات و انتقادات خویش را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال نمایند.

1397/01/09
11:06:11
5.0 / 5
5097
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی