افزایش استفاده از اینترنت اشیا در شركت های بزرگ

افزایش استفاده از اینترنت اشیا در شركت های بزرگ به گزارش اچ پی نتایج یك بررسی جدید نشان داده است استفاده از اینترنت اشیا در شركت های بزرگ به سرعت در حال افزایش و البته دلایل این امر هم متنوع می باشد.به گزارش اچ پی به نقل از نتورك ورلد، گزارش تازه وودافون حاكیست ۸۴ درصد از ۱۲۷۸ تصمیم گیر ارشد حوزه آی تی در شركت های بزرگ به دنبال افزایش استفاده از خدمات و راه حل های مبتنی بر اینترنت اشیا در یك سال قبل بوده اند.
۱۲ درصد از این افراد از استفاده از حداقل ۱۰ هزار وسیله قابل ارتباط به اینترنت در شركت خود در یك سال اخیر اطلاع داده اند و ۶ درصد گفته اند تعداد این نوع سیستم ها به ۵۰ هزار مورد می رسد.
۹۵ درصد از پاسخ دهندگان از مزایای قابل محاسبه استفاده از فناوری اینترنت اشیا اطلاع داده اند و حدود نیمی از آنها گفته اند كه اینترنت اشیا سبب ارتقای درآمدشان شده، زیرا فرصت های جدیدی را به وجود آورده است. همین امر سبب شده تا در ۸۸ درصد از این شركت ها در یك سال قبل سرمایه گذاری های جدید در حوزه اینترنت اشیا انجام شود.
بر اساس همین بررسی، استفاده از اینترنت اشیا در شركت های كوچك با كمتر از هزار كارمند و در شركت های متوسط با هزار تا ده هزار كارمند از ۱۲ و ۱۱ درصد در سال ۲۰۱۴ به ۲۸ و ۳۱ درصد در سال ۲۰۱۷ رسیده است.
 

1396/07/23
18:22:15
5.0 / 5
5071
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی