سامانه خدمات ارزی محصولات فناوری كشور افتتاح شد

سامانه خدمات ارزی محصولات فناوری كشور افتتاح شد اچ پی: با راه اندازی این سامانه كلیه فرآیندهای اجرایی و عملیاتی خدمات ارزی حوزه فعالان فناوری اطلاعات كشور (ویژه خدمات و محصولات نرم افزاری) در بستر خدمات الكترونیكی به انجام خواهد رسید.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، خدمات ارزی این سامانه شامل دو گروه سازمانهای دولتی و حاكمیتی، شركت های خصوصی و شركت های نوپا (startup) خواهد شد كه فعالیت ها و حوزه های خدماتی و محصولات مختلف در این حوزه را شامل می گردد.
شبكه های اطلاعاتی (بند ۹)، بازاریابی دیجیتال (بند ۹)، خدمات مشاوره كارشناسان خارجی، خدمات كارشناسی در نصب و راه اندازی و آموزش تجهیزات، نظارت بر نصب و راه اندازی، تست و تعمیر دستگاه های اعزام شده به خارج، استفاده از شبكه خدمات كامپیوتری اینترنتی و اجاره دستگاه های مرتبط، اسناد طراحی و مهندسی، حق لیسانس، دانش فنی و نرم افزار همچون فعالیت ها و حوزه های خدماتی و محصولاتی است كه مشمول عرضه خدمات ارزی می گردد.
همچنین، درصورت استفاده از سایر عناوین مشابه در معرفی خدمات و محصولات، بررسی و تشخیص مشمول بودن خدمات ارزی متقاضی، با نظر كمیته های تخصصی و نظرات كارگروه های كارشناسی خواهد بود.
متقاضان در مرحله اول باید نسبت به ثبت نام خود با استفاده از سامانه اینترنتی به نشانی http: //nasr.irannsr.org/ اقدام نمایند كه بعد از این مرحله پبامك تایید ثبت نام را دریافت كرده و در مرحله بعد باید با تكمیل پرونده الكترونیكی خود شامل اطلاعات و اسناد هویتی و ثبتی، اطلاعات تجاری خدمات و محصولات ارزی و اطلاعات پروفرمای خودر ا ثبت و تصاویر درخواست شده را ارسال نمایند.
بعد از این مرحله نسبت به بررسی و اعلام نشر قطعی از سوی كارگروه خدمات ارزی اقدام و نتایج به متقاضی اعلام خواهد شد.1397/04/24
14:09:54
5.0 / 5
4493
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی