در گفتگو با مهر اعلام شد:

تعیین تكلیف بازار موبایل در هفته جاری، قیمت گوشی كارشناسی می گردد

تعیین تكلیف بازار موبایل در هفته جاری، قیمت گوشی كارشناسی می گردد اچ پی: رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه از توزیع و عرضه حدود ۶۵۰ هزار گوشی تلفن همراه به بازار در هفته جاری اطلاع داد و اظهار داشت: دولت این گوشیها را با قیمت كارشناسی شده وارد بازار می كند.ابراهیم درستی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه در هفته جاری پیرو قول مسئولان دولتی، بازار گوشی موبایل از نظر عرضه گوشی و هم قیمت تعیین تكلیف می شود، اظهار داشت: كمیته ای متشكل از نمایندگان وزارت صنعت، وزارت ارتباطات و ستاد مبارزه با قاچاق كالا در زمینه وضعیت بازار گوشی موبایل به جمع بندی رسیده اند و مقرر است این هفته گوشیهایی كه در گمرك مانده بود و گوشیهایی كه توقیف شده بودند به بازار عرضه شوند.
وی با اشاره به اینكه واحدهای صنفی تحت نظارت دولت گوشیهای موبایل را به بازار عرضه می كنند، افزود: بنا است كه با تصمیمات اتخاذ شده، وضعیت عرضه و قیمت گوشی در بازار به ثبات برسد.
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه با اشاره به اینكه دولت درحال بررسی برای قیمت كارشناسی شده گوشی موبایل در بازار است، اضافه كرد: حدود ۶۵۰ هزار گوشی موبایل در این هفته به بازار تزریق می گردد و در این شرایط پیش بینی این است كه قیمت گوشیها تعدیل شود.
وی در مورد گوشیهایی كه با ارز دولتی وارد كشور شد اما در بازار با قیمتهای چندبرابری به فروش رفت هم اظهار داشت: پرونده متخلفان توسط مراجع ذیصلاح در دست بررسی می باشد و این واردكنندگان موظف بودند كه گوشی را با قیمت ارز دولتی عرضه كنند تا در بازار خللی وارد نشود، اما این اتفاق نیفتاد.
درستی افزود: اما با این وجود و با ورود دولت به بحث نظارت بر بازار گوشی، پیش بینی می گردد بزودی این بازار به ثبات برسد و كالا با قیمت مناسب به مردم فروخته شود.

1397/06/03
15:06:29
5.0 / 5
4999
تگهای خبر: تلفن همراه , گوشی , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی