فیس بوك با گروه جهانی موسیقی قرارداد بست

فیس بوك با گروه جهانی موسیقی قرارداد بست به گزارش اچ پی شبكه اجتماعی فیس بوك یك قرارداد همكاری به منظور استفاده از حق امتیاز محصولات با گروه جهانی موسیقی (Universal Music Group) امضا نموده است.به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت 9to5mac، شبكه اجتماعی فیس بوك با گروه جهانی موسیقی (Universal Music Group) كه یكی از بازیگران اصلی در صنعت تولید و پخش موسیقی در جهان است، یك قرارداد همكاری امضا كرده است تا بدین وسیله بتواند از حق امتیاز محصولات تولیدی آنها در پلتفرم شبكه اجتماعی خود استفاده كند.

فیس بوك می خواهد علاوه بر گسترش و توسعه پلتفرم ویدیویی رو به رشد خود، به لطف توافق نامه ها و همكاری با شركت های مربوطه بتواند فعالیت های خویش را در این بخش تقویت كند. این در حالیست كه خبر قرارداد گروه جهانی موسیقی با یوتیوب هم اوایل هفته جاری رسانه ای شده بود.

این قرار داد میان فیس بوك و گروه جهانی موسیقی شامل سایر زیر مجموعه های این شبكه اجتماعی همچون اینستاگرام و آكیولس هم می گردد.

مایكل نش - مسئول استراتژی ها دیجیتال گروه جهانی موسیقی - درباره عقد قرارداد همكاری مذكور عنوان كرده است: " این همكاری نشانه مثبت و اقدامی منصفانه از جانب شبكه اجتماعی محبوب و پرطرفدار فیس بوك به منظور تقویت و ارتقای سطح موسیقی جهان به حساب می آید تا بدون اشتراك حقوق خود به همكاری با هم بپردازند".

وی در ادامه اضافه كرد: " این مساله به سود تولیدكنندگان، صاحبان اثر، طرفداران و سرمایه گذاران در عرصه موسیقی خواهد بود".

همانطور كه از اظهارات طرفین این قرارداد معلوم و مشخص است، همكاری مذكور بستر مناسبی را برای انتشار موسیقی بر روی پلتفرم های شبكه های اجتماعی فراهم خواهد آورد.

البته هنوز مشخص نشده است كه این همكاری و استفاده از حق امتیاز انتشار موسیقی بر روی پلتفرم های شبكه اجتماعی فیس بوك چگونه عملی و اجرایی خواهد شد. 

1396/10/04
22:10:31
5.0 / 5
4972
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی