تاثیر رنگ نارنجی در غرفه سازی نمایشگاهی

تاثیر رنگ نارنجی در غرفه سازی نمایشگاهی به نقل از اچ پی، ستادهای برگزاری نمایشگاه ها معتقدند، رنگ می تواند اثربخشی خیره کننده ای روی بازدید غرفه ها داشته باشد.بنابراین برای ساخت غرفه به رنگ توجه ویژه ای داشته باشید.


تاثیر رنگ نارنجی در ساخت غرفه

اچ پی بیان می کند: طی نظرسنجی های اخیر مشخص شده رنگ غرفه ها می تواند روی بازدید افراد و میزان آن اثرگذار باشند. به گونه ای که شما می توانید صرفا با اندکی صرف زمان و استفاده از تکنیک های روانشناسی رنگ پیام کسب و کار خود را صرفا با انتخاب رنگ مناسب برای غرفه خود مخابره کنید.

رنگ نارنجی که جز رنگ های گرم محسوب می شود، از ترکیب دو رنگ زرد و قرمز به وجود می آید و می تواند حس شادی را به بیننده تفهمیم کند.

نکاتی در خصوص استفاده از رنگ نارنجی برای رنگ کاری غرفه

همانند هر رنگی استفاده از رنگ نارنجی نیز بایدها و نبایدهایی دارد. توجه به نکات مهم هنگام استفاده از این رنگ در غرفه نمایشگاه باعث می شود بتوان حداکثر نتیجه ممکن را از این رنگ گرفت.

  • بهتر است این رنگ را با رنگ مکمل آن یعنی آبی استفاده کنید تا علاوه بر ایجاد ترکیب رنگ مناسب، بتوانید حس نشاط و شادی را کنار حس امنیت و آرامش به نمایش درآورید.
  • عموما از رنگ قرمز و نارنجی برای رنگ آمیزی غرفه هایی استفاده می شود که به نوعی با صنعت مرتبط با کودک و نوجوان سرو کار داشته باشند. هدف این امر ایجاد شادابی بیشتر و هیجان مضاعف است.

مهم ترین نکته در روند غرفه سازی این است که شرکت غرفه سازی معتبری همرده شما باشد. این نکته می تواند آنقدر اهمیت داشته باشد که سبب شود علاوه بر آن که بتوانید یکه تاز صنعت خود شناخته شوید، بتوانید تمامی هزینه های انجام شده را نیز در پروسه نمایشگاه جبران کنید. کبیرسازان www.kabirkarsan.com  می تواند همراه روزهای سخت نمایشگاهی شما باشد.

1402/07/17
00:50:54
5.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی