برای حضور بیشتر در خانواده؛

خاموش كردن الزامی كامپیوتر ها در كره برای مقابله با پركاری كارمندان

خاموش كردن الزامی كامپیوتر ها در كره برای مقابله با پركاری كارمندان اچ پی: دولت كره جنوبی به منظور مقابله با فرهنگ پركاری این كشور كه باعث حضور كمتر كارمندان ادارات در جمع خانواده شده، كامپیوتر های ادارات را به صورت الزامی خاموش می كند.به گزارش اچ پی به نقل از ورج، دولت این كشور اعلام نموده از این پس كامپیوتر های فعال در ادارات كره جنوبی راس ساعت ۸ شب روز جمعه خاموش می شوند تا كارمندان مجبور شوند محل كار را ترك كرده و زمان بیشتری را با همسر و فرزندانشان سپری كنند.
شهرداری سئول می گوید این طرح ظرف سه ماه آینده اجرا می گردد و زمان آغاز اجرای آن ۳۰ مارس یعنی كمتر از یك هفته دیگر خواهد بود. بعد از آخر مرحله اول اجرای این طرح و از اواسط ماه آوریل ساعت خاموش شدن كامپیوتر ها به ۷: ۳۰ شب و سپس به ۷: ۰۰ شب تغییر می یابد.
نكته جالب آنكه ۶۷.۱ درصد از كارمندان دولت در كره جنوبی خواسته اند كه از شمول این طرح مستثنی شوند. اما دولت این مسئله را رد كرده و تاكید كرده كه تنها در شرایط خاص برای افرادی استثنا در نظر می گیرد.
كارمندان دولت در كره جنوبی سالانه به صورت متوسط ۲۷۳۸ ساعت كار می كنند كه در مقایسه با متوسط ۱۷۶۳ ساعت كار سالانه در كشورهای توسعه یافته بسیار بیشتر است.

1397/01/06
12:36:59
5.0 / 5
4919
تگهای خبر: كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی