بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پشتیبانی از فعالان صنعت ICT

بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پشتیبانی از فعالان صنعت ICT اچ پی: 182 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن تشكر از فعالان حوزه ICT و ذی نفعان این بخش حمایت خویش را از این صنعت اعلام نمودند.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، علی اكبر رنجبرزاده متن این بیانیه را به شرح زیر قرائت كرد:

صنعت ICT ایران علاوه بر آنكه پرتحول ترین و رو به رشدترین صنعت كشور است به جهت خلق اشتغال كم نظیر جوانان از مزیت های بسیار برخوردار می باشد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به همراه سایر بخش های حاكمیت همواره بر حمایت فعالان این عرصه تاكید داشته اند. اجرای موفقیت آمیز طرح ثبت شناسه اجرای تلفن همراه (رجیستری) كه در كنار اجرای سیاست های مقاومتی و با هدف جلوگیری از روند فزاینده قاچاق تلفن همراه در نیمه دوم سال 96 شروع شد به رغم همه دشواری ها كه در روند قانون مند شدن ورود این تجهیزات وجود داشت، نشانه عزم جدی دولت در مقابله با پدیده قاچاق بود. احقاق حقوق ملی و پشتیبانی از فعالان قانونمند این بازار بزرگ توجه به سلامت عمومی و حراست از كیان ملی در مقابله با قاچاق چند صد میلیاردی این كالا همچون دستاورد اجرای این طرح است كه بدون مشاركت كم نظیر همه ذی نفعان این بخش به خصوص حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات میسر نمی شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از كوشش های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات كه بار دشوار هماهنگی این طرح را دارند و همینطور سایر دستگاه های مرتبط ثبت گوشیهای همراه با یك الگوی ملی و موثر در جلوگیری از پدیده قاچاق در كشور بدل شود.
1397/02/26
15:03:51
5.0 / 5
4440
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی