وزیر ارتباطات:

حذف كانال های تلگرامی ضدانقلاب

حذف كانال های تلگرامی ضدانقلاب به گزارش اچ پی وزیر ارتباطات با اشاره به اظهاراتی كه دادستان در مورد بستن شبكه تلگرام اعلام كرده بود اظهار داشت: مبحث فعالیت كانال های سیاسی ضد انقلاب در تلگرام است و حاكمیت با فعالیت این كانال ها مخالف می باشد.به گزارش اچ پی به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه مراسم روز جهانی پست در جمع خبرنگاران در مورد اظهارات دادستانی كل كشور مبنی بر برخورد قضایی با شبكه پیام رسان تلگرام تصریح كرد: مبحث فعالیت كانال های ضد انقلاب در فضای مجازی است كه این مسئله سبب تولید نارضایتی مردم شده است.
وی با تأكید بر اینكه دادستان كل كشور طی اظهاراتی كه داشت به دنبال بستن فضای مجازی نیست و نگاه مثبت ایشان به فضای مجازی قابل تقدیر است، اظهار داشت: اما موضوعی كه وجود دارد هدفی است كه ضد انقلاب با استفاده از كانال های تلگرام برای بر هم زدن آرامش روانی مردم در پیش گرفته است.
وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه ما از گردش آزاد اطلاعات استقبال می كنیم و در این زمینه هم دولت با دادستانی تعامل دارد اضافه كرد: هدف كانال های ضد انقلاب، راه انداختن دعوای رسانه ای میان دو مجموعه نظام است كه این مورد خلاف امنیت عمومی كشور خواهد بود و نگران كننده است.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه نباید فضای مجازی امنیت روانی مردم و جامعه را بر هم بزند اظهار داشت: با پخش شایعات در كانال های ضد انقلاب، برخی مردم فكر می كنند كه مجموعه های نظام با یكدیگر درگیر هستند و این اصلاً به نفع امنیت عمومی كشور نیست بنابراین ما با جدیت در حال پیگیری هستیم تا كانال های مخالف نظام از دسترس خارج شود.
وی ادامه داد: البته دولت موافق فیلترینگ كانال های سیاسی نیست و خط كانال های ضدانقلاب با كانال های سیاسی كاملاً متفاوت است. به طور كل می گوییم دولت اجازه محدودیت در فضای سیاسی را نمی دهد و ما موافق محدودیت در فضای مجازی كشور نیستیم.
جهرمی اظهار داشت: به واسطه برخی نظرات سیاسی نمی توان دسترسی به فضای مجازی از جمله تلگرام را محدود كرد و اختلافی در مورد فعالیت تلگرام وجود ندارد و این اپلیكیشن را مردم انتخاب كرده اند و ما به نظر آنها احترام می گذاریم.
وزیر ارتباطات تأكید كرد: مبحث فعالیت ناشایست برخی كانالها است كه باید رسیدگی شود.
 

1396/07/19
19:47:40
5.0 / 5
5096
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی