وزیر ارتباطات اعلام كرد:

برقراری پوشش ارتباطی در تمام جاده های سیستان و بلوچستان تا آخر سال

برقراری پوشش ارتباطی در تمام جاده های سیستان و بلوچستان تا آخر سال اچ پی: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: 1400 كیلومتر از 4700 كیلومتر مسیر جادهای استان هم فاقد پوشش ارتباطی است كه تا آخر سال با احداث 69 سایت جاده ای جدید تمام این مسیر تحت پوشش ارتباطات مناسب قرار می گیرد.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، آذری جهرمی در سفر به چابهار با اشاره به اینكه 580 میلیارد تومان اعتبار در حوزه ارتباطات و زیر ساخت در سیستان و بلوچستان طی سال قبل سرمایه گذاری شده است، اضافه كرد: از این میزان سرمایه گذاری، 450 میلیارد تومان آن سهم دولت و 132 میلیارد تومان آن سهم بخش خصوصی بوده كه نشان از توجه ویژه دولت به این استان دارد.
آذری جهرمی اضافه كرد: رییس جمهور از ابتدای دولت دوازدهم تاكید نمودند كه تمامی وزارتخانه ها برای سیستان و بلوچستان برنامه ویژه داشته باشند. بر این اساس، اجرای بیش از 750 كیلومتر فیبرنوری، توسعه 330 سایت جدید و نوسازی شده پهن باند و بهره مندی 2215 روستا از تلفن ثابت در سال قبل همچون اقدامات وزارت ارتباطات در این استان بوده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه در استانهای دیگر سرمایه گذاری بخش خصوصی بیش از دولت می باشد، اضافه كرد: از امسال با عنایت به آماده شدن زیرساختها در سیستان و بلوچستان، روند توسعه ارتباطات رشد شتابنده ای می گیرد
آذری جهرمی اظهار داشت: با نهایی شدن برنامه ای مدون با همكاری استاندار سیستان و بلوچستان، متعهد می شویم تا آخر امسال ظرفیت زیرساختها را به سمتی ببریم كه برچسب محرومیت از این استان برداشته شود.
جهرمی تصریح كرد: توسعه 500 كیلومتر فیبرنوری جدید، بهره مندی 500 روستای دیگر از تلفن ثابت و تولید 170 سایت جدید روستایی همچون اقداماتی است كه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تا آخر امسال در سیستان و بلوچستان اجرا خواهد نمود.1397/06/12
20:46:46
5.0 / 5
4771
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی