رئیس سازمان فضایی ایران:

بهره برداری از تجربه امروز یاری گر توسعه حوزه فضایی كشور است

بهره برداری از تجربه امروز یاری گر توسعه حوزه فضایی كشور است به گزارش اچ پی رئیس سازمان فضایی ایران اظهار داشت: بهره برداری از تجاربی مانند امروز می تواند یاری گر ما در توسعه و شكوفایی حوزه فضایی كشور در آینده باشد.به گزارش اچ پی به نقل از مهر، دكتر مرتضی براری در اینستاگرام در مورد ماهواره پیام كه امروز در مدار زمین قرار نگرفت اظهار داشت: جا دارد از تمامی متخصصان و دانشمندانی كه طی چند سال اخیر در پروژه ماهواره پیام و ماهواره بر سیمرغ برای سربلندی ایران عزیز تلاش كردند تشكری ویژه كنم.
وی اضافه كرد: دستیابی كشور به دانش و فناوری طراحی و ساخت ماهواره و ماهواره بر عملیاتی بسیار حائز اهمیت و مایه افتخار نظام اسلامی است. بهره برداری از تجاربی مانند امروز می تواند یاری گر ما در توسعه و شكوفایی حوزه فضایی كشور در آینده باشد.
براری تصریح كرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حمایت همه جانبه خود، بر تسریع روند توسعه این فناوری تاكید دارند و با یاری، همراهی و همدلی تمام متخصصین و با جدیت بیشتر این مسیر را دنبال خواهیم كرد.
رئیس سازمان فضایی ایران بیان كرد: یكبار دیگر هم از همكاری و همدلی ویژه تیم های فعال در طراحی و ساخت ماهواره پیام، ماهواره بر سیمرغ و ایستگاه های زمینی كه بصورت شبانه روزی در حال تطبیق و آماده سازی برنامه امروز بودند قدردانی می كنم.

1397/10/25
16:04:52
5.0 / 5
3842
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی