وزارت ارتباطات در زمان سیل چه اقدامی كرد؟

وزارت ارتباطات در زمان سیل چه اقدامی كرد؟ اچ پی: وزارت ارتباطات با انتشار گزارشی به اقدامات این وزارتخانه و سازمان ها و شركت های تابعه به همراه شركت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه و ثابت در سیل بهار امسال استان خوزستان اشاره نمود.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، وقوع سیل در ماه های ابتدایی سال جاری در استان خوزستان خسارت هایی را به زیرساخت های ارتباطی و تجهیزات مخابراتی این استان وارد كرد.
بر همین مبنا وزارت ارتباطات با تأكیدات وزیر ارتباطات و هماهنگی ستاد بحران در همان ابتدای وقوع سیل با بسیج امكانات این وزارتخانه و شركت ها و سازمان های تابعه به همراه اپراتورهای تلفن همراه، اقدامات خودرا برای برقراری ارتباط پایدار در مناطق سیل زده شروع كرد. به سبب اهمیت موضوع، وزیر ارتباطات، محمود خسروی را بعنوان نماینده خود در استان خوزستان مسؤول پیگیری وضعیت ارتباطات در مناطق سیل زده كرد.
تشكیل جلسات مستمر كارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان، استقرار سایت های پرتابل تلفن همراه در مناطق مورد نیاز این استان و طراحی و تجهیز سامانه ماهواره ای سیار انتقال دیتا برای مناطق بحرانی سیل زده، بعضی از اقدامات انجام شده در سیل بهار امسال استان خوزستان است.
بنا بر اعلام وزارت ارتباطات، در سیل ماه های ابتدایی سال جاری، وزارت ارتباطات و شركت ها و سازمان های تابعه این وزارتخانه به همراه شركت مخابرات ایران و اپراتورهای تلفن همراه و ثابت در مناطق سیل زده حضور داشتند كه اقدامات آنها د ر گزارشی در لینك زیر انتشار یافته است.

منبع:

1398/04/10
19:57:33
5.0 / 5
4246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی