رقابت ایده های گردشگری فضاپایه در نیمه مهرماه

رقابت ایده های گردشگری فضاپایه در نیمه مهرماه اچ پی: از طرف پژوهشگاه فضایی ایران رویداد تخصصی صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارك ها و گردشگاه های موضوعی فضاپایه در مهرماه انجام می شود.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، پژوهشگاه فضایی ایران با همكاری دانشگاه صنعتی شریف و سازمان فضایی ایران رویداد تخصصی صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارك ها و گردشگاه های موضوعی فضاپایه را در ایام ۱۶ و ۱۷ مهر ماه امسال برگزار می نماید.
این رویداد با هدف ترویج و اشاعه علوم، فناوری ها و دستاوردهای فضایی در جامعه متناسب با فرهنگ و ارزش های اسلامی-ایرانی برگزار می گردد.
مهلت ثبت نام تا ۱۰ مهرماه تعیین شده است.
این رویداد در چهار محور " پیوند علم و فناوری های فضایی با حوزه گردشگری"، "مصادیق ترویج در علوم و فناوری های قضایی در چارچوب پارك های موضوعی"، "ایده های مكان محور در حوزه نجوم و گردشگری"، "عظمت آسمان ها و زمین و علوم و فناوری های فضایی" و "تعامل علوم و فناوری های فضایی با صنایع خلاق و فرهنگی" برگزار می گردد.
تمامی افراد مستعد، اساتید، دانشجویان، مدیران و كاركنان دانشگاه ها، موسسات آموزشی، شركت های دولتی و خصوصی می توانند در حوزه های زیست بوم صنعت گردشگری موضوعی، زیست بوم صنعت بازی و سرگرمی موضوعی، زیست بوم صنایع فرهنگی هنری و چندرسانه ای، جریان سازی ارائه محتوا مبتنی بر مبانی علمی و معرفتی، مجموعه های جانبی مكمل در حوزه اقتصاد خلاق با ارائه طرح ها، ایده ها، محصولات و خدمات خود، در این رویداد شركت نمایند.
گردآوری و كمك به تجاری سازی طرح های خلاقانه كشور، جهت استفاده در پارك های گردشگری فضاپایه از اهداف برگزاری این رویداد است.
شركت كنندگان در مرحله اول باید طرح ها و ایده های خودرا برای دفتر مدیریت طرح پارك های موضوعی ارسال نمایند و بعد از بررسی و ارزیابی ایده ها و طرح های برگزیده انتخاب شده و از صاحبان این ایده ها دعوت می شود تا با تكمیل و ارائه طرح خود، آنرا با سایر طرح ها و ایده ها به رقابت بگذارند.
منبع:

1398/06/31
20:41:41
5.0 / 5
4704
تگهای خبر: بازی , تخصص , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی