معاون وزیر ارتباطات:

گذرنامه زائرین اربعین بدون مشكل توزیع شد

گذرنامه زائرین اربعین بدون مشكل توزیع شد به گزارش اچ پی معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه توزیع و تحویل گذرنامه زائرین اربعین حسینی بدون مشكل انجام شد، اظهار داشت: آمادگی عرضه خدمات پستی در پایانه های مرزی كشور وجود دارد.حسین نعمتی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینكه ستاد ویژه تمهیدات اربعین حسینی در وزارت ارتباطات امسال تمامی تلاش خویش را برای عرضه خدمات به زائرین اربعین به كار بسته است، تصریح كرد: هماهنگی های خوبی با دستگاههای مختلف صورت گرفت تا عرضه خدمات به زائرین در زمان مناسب صورت گیرد.
مدیرعامل شركت ملی پست با اشاره به اینكه توزیع و تحویل گذرنامه زائرین اربعین ۹۸ با هماهنگی خوبی كه با ناجا صورت گرفت، بدون مشكلی انجام شد، اظهار داشت: روزانه بیشتر از ۴۰ هزار گذرنامه و برگ موقت تردد به كشور عراق به شركت پست تحویل گردید و ما با سرعت و فوریت آنها را توزیع كردیم.
وی با اشاره به اینكه بیشتر از ۴۵۰ هزار گذرنامه و برگ موقت خروج توسط پست برای زائرین اربعین توزیع شد، افزود: جای نگرانی برای آن دسته از زائرانی كه موفق به دریافت گذرنامه نشده اند، نیست. چون كه همكاران ناجا در پایانه های مرزی هم این امكان را فراهم نموده اند كه افراد بتوانند با عرضه كارت ملی، گذرنامه موقت دریافت نمایند.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه در پایانه های مرزی منتهی به خاك عراق هم آمادگی عرضه خدمات پستی وجود دارد، اضافه كرد: تمهیدات لازم برای عرضه خدمات بار و توشه پیشبینی شده است كه زائرین در صورت نیازمندی می توانند از این خدمات استفاده كنند.
وی اظهار داشت: نامه رسان های پست تا ساعت ۱۰ شب نسبت به توزیع گذرنامه زائرین اقدام می كنند و امكان تحویل گذرنامه زائرین هم تا ۱۰ شب و روزهای تعطیل در دفاتر پستی فراهم است.

1398/07/21
23:18:25
5.0 / 5
4282
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی