وزارت ارتباطات:

ایده های برتر جشنواره كودك آنلاین آذرماه اعلام می شوند

ایده های برتر جشنواره كودك آنلاین آذرماه اعلام می شوند به گزارش اچ پی سخنگوی وزارت ارتباطات اظهار داشت: ایده های برتر راه یافته به اولین دوره جشنواره كودك آنلاین، آذرماه اعلام می شوند.به گزارش اچ پی به نقل از وزارت ارتباطات، سیدجمال هادیان دبیر اولین دوره جشنواره وب سری و فیلم كوتاه كودك آنلاین از برگزاری مراسم پایانی این دوره جشنواره در روز شنبه نهم آذر ۹۸ آگاهی داد.
وی با اشاره به جریان سازی چشم گیر اولین دوره این جشنواره، اظهار داشت: حركت نوآورانه كودك آنلاین كه با حمایت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همراه بود، سبب شد تا نسلی توانمند و نوآور خصوصاً در حوزه وب سری به جامعه شناسانده شوند و رویكرد استعدادیابی این حركت مورد توجه سایر تشكل ها قرار گیرد.
هادیان افزود: شكل برگزاری بخش وب سری این جشنواره در سه فاز تولید ایده، پشتیبانی از تولید ایده ها و انتخاب برگزیدگان برای اولین بار در ایران صورت گرفت و در نهایت منتج به تولید آثار باكیفیت در حوزه محتوای آنلاین كودك شد.
دبیر اولین دوره جشنواره كودك آنلاین گفت: این دوره جشنواره با نمایش فیلم ها و وب سری ها وارد فاز برگزاری خواهد شد و با برگزاری مراسمی در روز شنبه ۹ آذر به ایستگاه پایانی خواهد رسید.
به گفته وی اولین جشنواره فیلم كوتاه و وب سری كودكآنلاین در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده های برتر، مشاركت در تولید ایده ها و انتخاب تولیدات برتر انجام می شود.

1398/08/05
22:26:43
5.0 / 5
4149
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی