دعوت برای شكایت ملی ضد اینستاگرام

دعوت برای شكایت ملی ضد اینستاگرام به گزارش اچ پی مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور احقاق حقوق كاربران ایرانی در اینستاگرام، از صاحبان حساب ها و صفحات حذف شده در اینستاگرام تقاضا كرده است در پویش شكایت ضد این شبكه اجتماعی شركت نمایند.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به دنبال شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، شبكه اجتماعی اینستاگرام نسبت به حذف مطالب كاربران ایرانی در این حوزه اقدام نموده و بعضی از حساب های كاربران كشور را مسدود كرده یا پست های آنها را با مضمون شهادت این سردار ملی حذف كرده است.
ازاین رو گزارش، این اقدام برای چندمین بار بر جریان یك سویه اطلاع رسانی و شیوه جدید اعمال حكمرانی ایالات متحده آمریكا از راه شبكه های اجتماعی وابسته به این دولت آمریكا صحه گذاشت و نشان داد مدعیان جریان آزاد اطلاعات و ارتباطات، در عمل برای آزادی و حقوق كاربران فضای مجازی ارزشی قائل نیستند.
بر همین مبنا مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن محكوم كردن استبداد و دیكتاتوری رسانه ای حاكم بر شبكه های اجتماعی و به منظور فراهم شدن امكان مطالبه حقوق تضییع شده كاربران ایران اسلامی، از صاحبان حساب ها و صفحات حذف شده در اینستاگرام تقاضا می كند با رفتن به نشانی https: //www.farhang.gov.ir/fa/instagrammediaterror در این پویش شركت كرده و زمینه ساز طرح شكایت در مجامع حقوقی بین المللی باشند.
این فراخوان با هماهنگی مركز ملی فضای مجازی به منظور احقاق حقوق كاربران ایرانی و انجام پیگیری های حقوقی اعلام شده است.1398/10/18
19:06:12
5.0 / 5
4900
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی