مدیر مایكروسافت كیست

مدیر مایكروسافت كیست به گزارش اچ پی شركت مایكروسافت برای نخستین بار اقدام به انتصاب یك مدیر با پست سازمانی مدیر ارشد علمی برای رهبری علمی این شركت كرده. در ادامه با مدیر مایكروسافت آشنا شوید.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت بزرگ مایكروسافت برای نخستین بار در تاریخ خود، یك مدیر ارشد علمی منصوب می كند. این شركت بعد از جدایی یك مدیر كلیدی در ماه فوریه، حالا "اریك هورویتس"(Eric Horvitz) را برای سازماندهی مجدد و گسترده تر بعنوان مدیر ارشد علمی این شركت منصوب می كند.
"هورویتس" پیش از این، عضو فنی و مدیر آزمایشگاه های تحقیقاتی مایكروسافت بوده است. وی در سال ۱۹۹۳ به مایكروسافت پیوست و ۱۶ سال موفق را بعنوان محقق اصلی این شركت پشت سر گذاشته است. وی همینطور مدیریت كمیته هوش مصنوعی و اخلاق در مهندسی و تحقیقات(AETHER) مایكروسافت را بر عهده دارد.
به قول مایكروسافت، "هورویتس"رهبری شركت را در زمینه پیشرفت ها و روندهای مربوط به موضوعات علمی و موضوعات و فرصت های افزایش یافته در تقاطع فناوری، مردم و جامعه بر عهده خواهد گرفت.
شاید مهم تر از آن، این باشد كه وی و گروهش مایكروسافت را در جهت گیری علمی و ایجاد توانایی های علمی همچون ابتكارات جدید، تبیین اولویت ها و ارزیابی زمینه های مهم برای سرمایه گذاری در علم و فناوری راهنمایی می كند.


"هورویتس" در حساب كاربری لینكدین خود، زمینه های بیشتری را در مورد آنچه كه در این نقش جدید انجام می دهد، توضیح داده است و خاطرنشان می كند كه دفتر وی تلاشهای خویش را بر روی تحقیقات مربوط به زیست شناسی، انفورماتیك پزشكی، فیزیك، پایداری، اقتصاد و علوم اجتماعی و رفتاری متمركز خواهد نمود. وی همینطور می گوید تلاش زیادی در ارتباط با اصول هوش مصنوعی، برنامه ها و دستورالعمل های آن خواهد نمود.
در حالیكه ما شاهد شركت هایی مانند "Impossible Foods" با مدیران ارشد علمی هستیم، این سمت در بنگاه های متمركز بر فناوری مانند مایكروسافت بسیار نادر است. حالا این انتصاب حاكی از اهمیت روز افزون تحقیقات در زمینه واقعیت افزوده، صدا یا هر زمینه دیگر برای مایكروسافت است.


 

1398/12/22
23:57:19
5.0 / 5
3885
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی