كدام كشورها بیش ترین كاربران اینستاگرامی را دارند؟

كدام كشورها بیش ترین كاربران اینستاگرامی را دارند؟ به گزارش اچ پی تازه ترین آمارهای انتشار یافته در آوریل ۲۰۲۰ لیستی از ۲۰ كشور را كه كاربران آن بیش ترین استفاده از شبكه اجتماعی اینستاگرام را به نام خود ثبت كرده اند، نشان داده است.


به گزارش اچ پی به نقل از وب سایت statista، کارشناسان و محققان در تازه ترین آمار در گزارش های ماهانه در آوریل ۲۰۲۰ لیستی از ۲۰ کشور جهان را که دارای بیشترین تعداد کاربران فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند، منتشر نموده اند که نشان داده است این شبکه اجتماعی در کدام کشورها بیشترین مخاطب و طرفدار را داراست.
در زیر لیستی از کشورهای جهان را که میزبان بیشترین تعداد کاربران فعال در اینستاگرام هستند را مشاهده می کنید:
ایالات متحده آمریکا: ۱۲۰ میلیون کاربر هند: ۸۸ میلیون کاربر برزیل: ۸۲ میلیون کاربر اندونزی: ۶۴ میلیون کاربر روسیه: ۴۶ میلیون کاربر ترکیه: ۳۹ میلیون کاربر ژاپن: ۳۱ میلیون کاربر مکزیک: ۲۶ میلیون کاربر انگلستان: ۲۵ میلیون کاربر آلمان: ۲۲ میلیون کاربر ایتالیا: ۲۱ میلیون کاربر فرانسه: ۱۹ میلیون کاربر آرژانتین: ۱۸ میلیون کاربر اسپانیا: ۱۷ میلیون کاربر کانادا: ۱۳ میلیون کاربر کره جنوبی: ۱۳ میلیون کاربر عربستان سعودی: ۱۳ میلیون کاربر تایلند: ۱۳ میلیون کاربر کلمبیا: ۱۲ میلیون کاربر مالزی: ۱۲ میلیون کاربر در این نمودار می توان دریافت که ایالات متحده آمریکا، هند و برزیل به تردید در جایگاه های نخست تا سوم لیست ۲۰ کشور جهان که کاربران آنها بیشترین استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارند، قرار گرفته اند.
اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران فضای مجازی به حساب می آید که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده های سنی کرده اند.
این شبکه اجتماعی الان میزبان بالغ بر یک میلیارد نفر کاربر فعال در ماه است که از قابلیت و امکانات مختلف آن روزانه استفاده می نمایند.

1399/03/16
13:16:38
5.0 / 5
2924
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی