با شكایت به قاضی ؛

كاربران تیك تاك ناجی اپ چینی در آمریكا شدند

كاربران تیك تاك ناجی اپ چینی در آمریكا شدند به گزارش اچ پی شكایت 3 كاربر تیك تاك سبب شد تا یك قاضی دولت فدرال در آمریكا ممنوعیت استفاده از این اپ در سرتاسر این كشور را به صورت موقت مسدود كند.به گزارش اچ پی به نقل از انگجت، یک دفعه دیگر تیک تاک از ممنوعیت گسترده در آمریکا نجات یافت.
یک قاضی در دادگاه فدرال در واکنش به شکایت ۳ کاربر تیک تاک بطور موقت ممنوعیتی که قرار بود از ۱۲ نوامبر بر این اپلیکیشن چینی وضع شود را مسدود کرد.
این دومین باری است که ممنوعیت تصویب شده توسط دولت آمریکا با حکم دادگاه های این کشور مسدود می شود. در ماه سپتامبر یک قاضی فدرال، تلاش دولت ترامپ برای حذف اپلیکیشن در اپ استورهای آمریکایی را مسدود کرد. اما رای این دادگاه به وجهه دیگر دستور وزارت بازرگانی در خصوص ممنوعیت هرگونه استفاده از تیک تاک از تاریخ ۱۲ نوامبر به بعد را شامل نمی شد.
همین امر مبنای شکایت ۳ کاربر تیک تاک شد. آنها در شکایت خود ادعا کردند ممنوعیت اپ چینی به کسب و کارشان خسارت می زند. درهمین راستا دادگاه نیز ممنوعیت استفاده از تیک تاک در آمریکا از ۱۲ نوامبر به بعد را بطور موقت مسدود کرد.
واشنگتن پست در گزارشی در این زمینه اشاره می کند احتمال اعتراض وزارت دادگستری آمریکا به این رای وجود دارد. همین طور تیک تاک منتظر نهایی شدن معامله اورکل و والمارت است.


منبع:

1399/08/10
11:43:14
5.0 / 5
1909
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی