انتشار دفترچه سؤالات گروههای آزمایشی ریاضی فنی و علوم انسانی

انتشار دفترچه سؤالات گروههای آزمایشی ریاضی فنی و علوم انسانی اچ پی: سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه سؤالات دو گروه آزمایشی علوم انسانی و ریاضی فنی را منتشر نمود.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، داوطلبان گروههای آزمایشی علوم انسانی و ریاضی فنی از ساعت ۸ بامداد امروز ۳۰ دی ماه رقابت خودرا در نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ شروع کردند.
دفترچه شماره ۱سؤالات گروه آزمایشی ریاضی فنی در نوبت اول کنکور ۱۴۰۲، شامل ۴۰ سؤال ریاضی بود و داوطلبان باید در مدت زمان ۷۰ دقیقه به سؤالات طرح شده، پاسخ می دادند و دفترچه شماره ۲ گروه آزمایشی ریاضی فنی نیز شامل ۳۵ سؤال فیزیک و ۳۰ سؤال شیمی بود و داوطلبان باید در بازه زمانی ۷۵ دقیقه به پرسش های طراحی شده، پاسخ می دادند.
دفترچه شماره ۱ گروه آزمایشی علوم انسانی نیز شامل ۸۰ سؤال بود که به تفکیک، ۲۰ سؤال ریاضی، ۳۰ سؤال برای زبان و ادبیات فارسی، ۱۵ سؤال علوم اجتماعی و ۱۵ سؤال روان شناسی برای داوطلبان لحاظ شده بود. داوطلبان ۸۵ دقیقه فرصت داشتند که به پرسش های طراحی شده در دفترچه نخست پاسخ دهند.
دفترچه شماره ۲ گروه آزمایشی علوم انسانی شامل ۸۰ سؤال بود که دروس "عربی"، "تاریخ"، "جغرافیا"، "فلسفه و منطق" و" اقتصاد" به ترتیب ۲۰، ۱۳، ۱۲، ۲۰ و ۱۵ پرسش داشتند. داوطلبان ۷۵ دقیقه فرصت داشتند تا به پرسش ها پاسخ دهند.
دفترچه شماره ۲ آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی (ویژه داوطلبانی که دیپلم تحصیلی آنها، علوم و معارف اسلامی است) شامل ۲۰ سؤال عربی، ۱۳ سؤال تاریخ، ۱۲ سؤال جغرافیا، ۲۰ سؤال فلسفه و منطق و ۱۵ پرسش اقتصادی بود و مدت زمان درنظر گرفته برای پاسخ به این پرسش ها، ۷۵ دقیقه بود.
1401/10/30
16:01:13
5.0 / 5
282
تگهای خبر: آزمایش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی