رئیس فراكسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی:

هنوز گزارشی از تخلفات شركت های خدمات ارزش افزوده عرضه نشده است

هنوز گزارشی از تخلفات شركت های خدمات ارزش افزوده عرضه نشده است به گزارش اچ پی رئیس فراكسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به اینكه هنوز گزارشی از تخلفات شركت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری عرضه نشده است، اظهار داشت: نهادهای مسئول باید ورود كنند تا مبحث ریشه یابی شود و مورد قضاوت قرار گیرد.


امیر خجسته در گفتگو با ایسنا با اشاره به حواشی بوجود آمده پیرامون شركت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری اظهار داشت: بعضی از شركت های خدمات ارزش افزوده اپراتوری بعنوان یكی از شاخه های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال توسط جوانان نخبه ایجاد و اداره می گردند كه این نوع خدمات می توانند در كنار ایجاد شغل به تسهیل امور مردم كمك كنند در این شرایط حواشی بوجود آمده برای این صنعت و كوشش برای تعطیلی آن به امنیت روانی كارآفرینان پایبند به قانون و اخلاق ضربه زده است بنابراین باید از وقوع انحراف و تخلف در این عرصه جلوگیری كرد.
وی افزود: با وجود تخلفات در حوزه "وس" كارآفرینان بسیاری با سرمایه اندك به این حوزه وارد شده و تمامی عملكرد خویش را منطبق با قوانین و اصول قانونی بنا كرده كه قربانی متخلفان می‎شوند، بنابراین نباید خشك و تر را با هم بسوزانند.
نماینده همدان با اشاره به اینكه «چند هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حوزه "وس"، فعال هستند»، اظهار نمود: نباید این صنعت را به صورت كلی متوقف كرد. كشورهای بسیاری با پشتیبانی از كسب و كارهای نوین توانسته اند اقتصادی پیشرو داشته باشند ازاین رو می توان با اصلاح كاربری و نظارت كامل از كاربردهای مثبت آن استفاده و شركت های شفاف را حمایت كرد.1398/08/14
10:23:10
5.0 / 5
4775
تگهای خبر: خدمات , دیجیتال , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی