لایك های اینستاگرام كاربران آمریكایی حذف می شود

لایك های اینستاگرام كاربران آمریكایی حذف می شود اچ پی: تعداد لایك پست های به اشتراك گذاشته شده در شبكه اجتماعی اینستاگرام در ایالات متحده آمریكا نیز مخفی خواهد شد.


به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، چندی قبل بود كه اخبار و گزارش های مختلفی درباب اقدام اینستاگرام برای پنهان و مخفی كردن تعداد لایك های زیر پست های به اشتراك گذاشته شده توسط كاربران در این شبكه اجتماعی انتشار یافته بود كه مجموعا در هفت كشور به صورت آزمایشی عملی و اجرا شد تا در صورت موفقیت و استقبال عموم كاربران، در نسخه رسمی و نهایی این اپلیكیشن نیز افزوده و ارائه شود.
حالا بنظر می رسد كه پروژه مخفی سازی لایك اینستاگرام به ایالات متحده آمریكا نیز رسیده و مقرر است در این كشور نیز بطور آزمایشی اجرا شود.
آدام موسری، مدیر شبكه اجتماعی اینستاگرام، در مصاحبه و گفتگویی با گزارشگر وب سایت Wired ۲۵ اخیرا خاطرنشان كرده است كه تعداد لایك های اینستاگرام در امتداد كاهش فشارهای روحی، اضطراب و استرس ناشی از گرفتن لایك های بیشتر در ایام آتی در آمریكا نمایش داده نخواهد شد. این مبادرت به منظور بررسی حالات روحی كاربران و نحوه ارتباط برقرار كردن آنها با این توانایی جدید صورت گرفته است.
البته اینستاگرام اعلام نموده است كه این طرح آزمایشی در تمامی ایالت های آمریكا اجرا نخواهد شد.
تابحال كاربران هفت كشور كانادا، ایرلند، ایتالیا، استرالیا، نیوزلند، برزیل و ژاپن از این توانایی آزمایشی در اینستاگرام بهره می بردند كه حالا بنظر می رسد كاربران آمریكایی نیز به آن اضافه خواهند شد.
طبق گزارش وب سایت phonearena، بیشترین تاثیرگذاری حذف تعداد لایك در اینستاگرام بر روی اینفلوئنسرهای برزیلی با صدهزار تا یك میلیون فالوور بوده كه تعداد لایك های آنها را ۲۸.۳۳ درصد كاهش داده است.
منبع:

1398/08/18
18:11:00
5.0 / 5
4707
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی