افزودن حالت ایمنی جدید؛

هوشمند شدن روند بلوكه كردن حساب های متخلف در توئیتر

هوشمند شدن روند بلوكه كردن حساب های متخلف در توئیتر اچ پی: توئیتر در حال افزودن یک حالت ایمنی جدید به این شبکه اجتماعی است تا حساب ها و توئیت های ناقض قوانین آن بطور خودکار شناسایی و بلوکه شوند.به گزارش اچ پی به نقل از انگجت، هنوز مشخص نیست قابلیت مورد اشاره چه زمانی بطور کامل فعال شده و در دسترس همه کاربران قرار می گیرد، توئیتر همین طور در مورد جزئیات این خاصیت هنوز اطلاع رسانی دقیقی نکرده است.
اگر کاربران این توانایی را در بخش تنظیمات توئیتر فعال کنند، حساب های ناقض قوانین توئیتر برای آنها به صورت خودکار بلوکه می شود. همین طور حساب های فحاش که از ادبیات نامناسبی برای ارسال توئیت و نظرات خود استفاده کنند نیز در حالت سکوت یا mute قرار می گیرند.
حالت سکوت حساب های کاربری متخلف در توئیتر به مدت هفت روز ادامه می یابد و پاسخ های آنها به افراد کمتری نشان داده می شود. توئیتر اقدامات خود در زمینه بلوکه کردن و ساکت کردن حساب های کاربری متخلف را به اطلاع کاربران خود می رساند. توئیتر از مدت ها قبل وعده داده بود که چنین خدماتی را به کاربرانش عرضه خواهد کرد. علت این امر فشار کنگره آمریکا بر توئیتر بوده است.
از سال ۲۰۱۸ به این سو، کنگره از جک دورسی رئیس توئیتر خواسته بود تا برای حفاظت از کاربران در مقابل افراد متخلف رویکرد حفاظتی دقیق تری اتخاذ کند و الگوریتم های خودرا اصلاح کند تا شناسایی و مقابله با چنین کاربرانی ساده تر شود.


منبع:

1399/12/08
15:40:16
0.0 / 5
890
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی