درخواست دریافت تیك آبی در توییتر فعال شد

درخواست دریافت تیك آبی در توییتر فعال شد به گزارش اچ پی توییتر فرایند درخواست احراز هویت برای دریافت تیک آبی را که در نوامبر سال ۲۰۱۷ متوقف کرده بود، باردیگر به روی عموم گشود.به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، این شرکت فرایند جدیدی را برای درخواست احراز هویت معرفی نمود که تیک آبی را به پروفایل حساب یک کاربر در توییتر اضافه می کند تا اعتبار حساب مذکور را به کاربران نشان دهد.

به منظور درخواست احراز هویت، حساب توییتری باید شامل یک تصویر و یک نشانی ایمیل یا شماره تلفن تایید شده باشد. کاربر در مدت شش ماه گذشته باید در توییتر فعال بوده و سابقه پایبندی به مقررات این شبکه اجتماعی را داشته باشد.

حسابهایی که برای احراز هویت درخواست می کنند باید در شش گروه شامل ۱- دولت ۲- شرکتها، برندها و سازمانها، ۳- سازمانهای خبری و خبرنگاران ۴- سرگرمی ۵- ورزش و بازی ۶- فعالان سازمان دهندگان و سایر افراد اثرگذار قرار داشته باشند.

توییتر اعلام نمود گروههای جدیدی مانند دانشمندان، دانشگاهیان و رهبران مذهبی را تا اواخر سال میلادی جاری اضافه خواهد نمود.

امکان درخواست احراز هویت به صورت تدریجی برای کاربران در چند هفته آینده فعال خواهد شد و در تب سرویس قسمت تنظیمات حساب قرار می گیرد.

کاربرانی که تایید شوند، تیک آبی را به صورت اتوماتیک دریافت خواهند کرد. کسانی که درخواستشان رد شود، ۳۰ روز بعد از تصمیم توییتر می توانند باردیگر درخواست کنند.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، بعد از متوقف شدن فرایند احراز هویت در نوامبر سال ۲۰۱۷ که در واکنش به انتقادات نسبت به تصمیم توییتر برای احراز هویت جیسون کسلر روی داد، فرایند جدید فعال گشته است. جیسون کسلر، نئونازی و یکی از سازمان دهندگان تظاهرات اتحاد راست در اوت سال ۲۰۱۷ در شارلوتزویل ویرجینیا بود که به مرگ یک زن منجر گردید.
1400/03/01
10:15:24
5.0 / 5
289
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی