بازگشایی دفاتر گوگل به تاخیر افتاد

بازگشایی دفاتر گوگل به تاخیر افتاد به گزارش اچ پی گوگل ضمن اشاره به ابهامات پیرامون وضعیت شیوع کرونای دلتا، بازگشت کارمندانش به محل کار را تا 10 ژانویه سال 2022 (20 دی) به تاخیر انداخت.به گزارش اچ پی به نقل از ایسنا، شیوع سریع نوع به شدت مسری کرونای دلتا باعث شده شرکتهای آمریکایی در سیاستهای استفاده الزامی از ماسک و واکسیناسیون بازبینی کنند.

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارمندان این شرکت اعلام نمود حضور در محل کار برای کارمندان گوگل تا ۱۰ ژانویه اختیاری خواهد بود. این شرکت از ۳۰ روز قبل به کارمندانش درباره زمان بازگشت به محل کار اطلاع خواهد داد. بعد از ۱۰ ژانویه کشورها و مناطق برمبنای وضعیت محلی مشخص خواهند کرد چه زمانی به کار از خانه داوطلبانه خاتمه داده شود.

پیچای در این ایمیل نوشت: راه پیش روی ما اندکی طولانی تر و ناهموارتر از چیزی است که امید داشتیم. با این وجود خوش بین هستم که با همدیگر آنرا پشت سر خواهیم گذاشت.

این غول اینترنتی اعلام نمود از کارمندانش خواهد خواست برمبنای مدلی فعالیت کنند که تلفیقی از دورکاری و حضور در محل کار است. طبق این مدل، ۶۰ درصد از کارمندان همانند سابق در محل کارشان حاضر می شوند. گوگل در اوت با درخواست ۸۵ درصد از کارمندانش برای دورکاری یا تغییر مکان بعد از بازگشایی کامل دفاتر این شرکت موافقت نمود.

در چند هفته گذشته شرکتهایی نظیر آمازون و لیفت باتوجه به موج جدید شیوع کووید ۱۹، زمان بازگشت کارمندان آمریکایی به محل کار را تا سال ۲۰۲۲ به تاخیر انداخته اند. فیسبوک بتازگی به کارمندان آمریکایی خود اعلام نمود که نیازی نیست تا ژانویه به محل کار برگردند. اپل هم برنامه بازگشایی دفاترش را به تاخیر انداخته است.

بر اساس گزارش رویترز، گوگل پیش تر زمان بازگشت کارمندان به محل کار را از سپتامبر به اکتبر تغییر داده بود. این شرکت یکی از اولین شرکتهای فناوری بزرگی بود که به سبب بحران سلامتی از کارمندانش خواست از خانه وظایف کاری خودرا انجام دهند.

منبع:

1400/06/10
23:58:02
5.0 / 5
180
تگهای خبر: اپل , اینترنت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
hp لپ تاپ
newhp.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اچ پی محفوظ است

اچ پی

معرفی محصولات اچ پی